Informácie o priváte

Ubytovaním sa zaoberáme od r. 1998. Vracajú sa k nám bývalí hostia, už so svojími deťmi, aby im ukázali svoje životné spomienky. Máme dostatočné skúsenosti čo potrebuje náš klient a snažíme sa mu to aj poskytnúť.

Tichá lokalita nášho ubytovacieho zariadenia je zárukou dobrého odpočinku po vašich aktivitách v Slovenskom raji. Do prvých roklín sa od nás pohodovou chôdzou dostanete za 15 minút. Pri objekte v uzavretom dvore si zaparkujete bezplatne svoje autá. Na sedenie a relax je k dispozícii zastrešené krbové miesto s možnosťou grilovania. Poradíme Vám vo výbere turistických trás, možností stravovania, nakupovania, zábavy a cestovných poriadkov. Môžete si priniesť aj svojich psích miláčikov, ktorí budú mať dostatok priestoru na výbeh. Za malého psíka účtujeme 4eurá /noc a za veľkého 6eur/noc. /dohoda možná /

Poskytujeme ubytovanie pre individuálne osoby, páry, rodiny s deťmi aj skupiny do maximálného počtu 18 osôb.

Na ubytovanie sú k dispozícii:   - jeden apartmán pre 5 osôb s vlastnou kuchyňou / momentálne dlhodobo prenajatý /

                                             - dve trojposteľové izby s možnosťou prístelky 1+1 na spoločnom lôžku / izby orientované na poschodí /

                                             - jedna trojposteľová izba s možnosťou prísteľky 1+1 na spoločnom lôžku

                                             - jedna štvorposteľová izba s možnosťou 2 prísteliek 1+1 na spoločnom lôžku

                                             K DISPOZÍCII JE AJ DETSKÁ POSTIEĽKA ! / v prípade potreby prosím nahlásiť /

Izby sú vybavené televízorom a voľným prístupom na WIFI.

Na prípravu vlastnej stravy poskytujeme plne vybavenú priestrannú kuchyňu s jedálničkou. Mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, plynový sporák, hriankovač, krájače na potraviny, plus kompletný servis, ako taniere príbory, poháre a pod.... sú k dispozícii. Kuchyňa je spoločná pre všetky izby. Apartmán má svoju kuchyňu, jedálenský kút a balkón.Ku každej izbe patrí samostatná chladnička. Na izbách sú poskytované uteráky pre každú zahlásenú osobu.

Izby na poschodí majú zriadenú samostatnú malú kuchynku na rýchlu prípravu čaju alebo kávy, hriankovač, mikrovlnnú rúru a dvojplatničku. V prípade posedenia je v ponuke priestor na to určený.

V obci Hrabušice je možnosť lacného stravovania v 4 zariadeniach počas sezóny.