Informácie o priváte

Ubytovaním sa zaoberáme od r. 1998. Vracajú sa k nám bývalí hostia, už so svojími deťmi, aby im ukázali svoje životné spomienky. Máme dostatočné skúsenosti čo potrebuje náš klient a snažíme sa mu to aj poskytnúť.

Tichá lokalita nášho ubytovacieho zariadenia je zárukou dobrého odpočinku po vašich aktivitách v Slovenskom raji. Do prvých roklín sa od nás pohodovou chôdzou dostanete za 15 minút. Pri objekte v uzavretom dvore si zaparkujete bezplatne svoje autá, ktoré budete mať strážené kamerovým systémom. Na sedenie a relax je k dispozícii zastrešené krbové miesto s možnosťou grilovania. Na opekanie špekáčikov máme miesto aj s posedením zvlášť, kde si poprípade môžete uvariť aj guľáš. / kotlík aj s trojnožkou sú k dispozícii / Poradíme Vám vo výbere turistických trás, možností stravovania, nakupovania, zábavy a cestovných poriadkov. V prípade našej neprítomnosti pri vašich otázkach, má každá izba poskytnutú informáciu o stránkach, kde sa dozviete odpovede na vaše otázky. Každá izba tiež disponuje mapkou s trasami Slovenského raja a tiež sú v interiéri ubytovania poskytnuté prospekty a knihy s tématikou okolia a výletov.WIFI je bezplatná a jej dosah je vo všetkých izbách, ako aj vonku na dvore. Pre deti sú k dispozícii hojdačky a trampolína, poprípade si s nimi môžete zahrať kroket alebo petang, ktorý je pre vás pripravený na dvore, ako aj bazén v pripade relaxu po túrach. V spoločnej kuchyni nájdete rôzne hry pre malých aj veľkých a náučné knihy o prírode a zvieratách. Môžete si priniesť aj svojich psích miláčikov, ktorí budú mať dostatok priestoru na výbeh. Za malého psíka účtujeme 4 eurá /noc a za veľkého 6 eur /noc. /dohoda možná / Vonku nájdete aj misku na vodu.

Poskytujeme ubytovanie pre individuálne osoby, páry, rodiny s deťmi aj skupiny do maximálného počtu 22 osôb.

Na ubytovanie sú k dispozícii:  - jeden apartmán pre 5 osôb s vlastnou kuchyňou  a sociálnym zariadením / momentálne do polovice júla prenajatý /

                                                 - dve štvorposteľové izby č.1 a č.2 - na poschodí s výhľadom do záhrady / 1 manželská posteľ a dve samostatné postele /

                                                 - jedna šesťposteľová izba č.3 - na prízemí s výhľadom na Vysoké Tatry / 1 manželská posteľ a 2 rozkladacie válendy /

                                                 - jedna štvorposteľová izba č.4 - na prízemí s výhľadom do záhrady / 1 manželská posteľ a 2 samostatné válendy /

                                                 - jedna dvojposteľová izba č.5 - na prízemí s výhľadom do záhrady / 1 manželská posteľ a 1 rozkladacie lôžko /

Ku každej izbe prislúcha samostatná chladnička a 2 veľké boxy na potraviny. TV s veľkým množstvom výberu programov sa nachádza v spoločnej veľkej kuchyni, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť.

Poskytujeme plne vybavenú priestrannú kuchyňu s jedálničkou na prípravu vlastnej stravy. Mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, plynový sporák, hriankovače, krájač na potraviny, plus kompletný servis, ako taniere príbory, poháre, hrnce a pod.... sú k dispozícii. Kuchyňa je spoločná pre všetky izby. Apartmán má svoju kuchyňu, jedálenský kút a balkón.Na izbách sú poskytované uteráky pre každú zahlásenú osobu.

Izby na poschodí majú zriadenú samostatnú malú príručnú kuchynku na rýchlu prípravu čaju alebo kávy, hriankovač, rýchlovarnú kanvicu a mikrovlnnú rúru. V prípade posedenia je pri kuchynke menší priestor, ktorý slúži aj na uskladnenie potravín.

 

Sociálne zariadenie spolu so sprchou sú spoločné na každom poschodí.

V obci Hrabušice je možnosť lacného stravovania v 4 zariadeniach počas sezóny. Kontakt na donášku Pizze a jej ponuku má každá izba na stole.